Skip to content

Google ADS Yönetimi

Google ADS  işletmelerin dijital pazarlamada kullandıkları TBM (Tıklama Başına Ücret) ödedikleri görsel, metin, harita benzeri reklam türleri bulunduran dijital pazarlama araçlarından biridir.

Formu doldurarak hızlıca hizmet alın.

KURUMSAL WEB TASARIMI
Uygun Fiyatlı Web Tasarımı
1.500 'den başlayan fiyatlarla kaliteli bir tasarım hizmeti almaya hazır mısınız ?
SEO YÖNETİCİLİĞİ
İlk Sayfa Garantisi Veriyoruz
Özgün içerikler ve SEO Yönetimi ile web sayfalarınız organik arama sonuçlarında ilk sayfada görünebilir.
DİJİTAL REKLAMCILIK
Google ADS & Facebook Reklamları
Potansiyel müşterileriniz artık size çok yakın. Dijital reklam yönetimi ile potansiyel müşterilerinizi bulmanıza yardımcı oluyoruz.
BUSINESS

İşletmeniz için mükemmel çözümü bulun

Doğru stratejiler ile dijital pazarlamadaki yerinizi alın. 

google-ads-reklamciligi

Google ADS Yönetimi

Google ADS dijital reklamcılık araçları arasında en etkili ve en çok tercih edilen araçtır. Adwords reklamları ile organik SEO çalışmalarına ihtiyaç duymadan, Google'a ödeme yaparak sayfalarına üst sıralara çıkarıp müşterilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

dijital-pazarlama-e-dijital-reklamcilik

ADS Teknikleri

Google ADS Birden fazla kategoride hizmet vermektedir. Google, Google uygulamaları ve Google İş ortakları bünyesinde reklamlar vermektedir. Arama Ağı reklamcılığı, Görüntülü Reklam Ağı, Harita Reklamları, Video Reklamları Google temelde bu alanlarda reklam vermektedir.

dijital-pazarlama-e-dijital-reklamcilik

Reklamları Anlamak

Google reklamları müşterilerinden tıklama başına, görüntüleme başına, izlenme başına, etkileşim başına, dönüşüm başına ücret alabilir. Bu tamamen işletme kategorisinin ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Bazı işletmeler için haritada ilk sırada çıkmak önemliyken bazen videolar arasında çıkmak çok önemlidir.

Google ADS Yönetiminin Temelleri

GOOGLE ADS ile yüksek trafik çekmek artık çok kolay. Doğru planlama ve doğru yönetim ile potansiyel müşterilerinize ulaşmak çok daha kolay. Ayrıca ödemelerinizi kontrol altına alarak çok daha stratejik planlamalar ile yüksek bir müşteri kitlesine sahip olabilirsiniz.

GOOGLE ADS – DİJİTAL PAZARLAMANIN PARLAYAN YILDIZI

Google Arama ve Haritalar’da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da ararlar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

Kullanıcılar ister masaüstü bilgisayar kullansın, ister mobil cihaz kullansın doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir. 

KAYNAK : GOOGLE RESMİ WEB SİTESİ

dijital pazarlama
Hemen Ulaş

İletişim Kur

Hemen iletişime geçerek uzman ekiplerimizden işletmenizle ilgili çözüm önerileri alabilirsiniz.

Telefon

05419419757

Email

danisman@e-dijitalpazarlama.com

Hemen Ulaş

İletişim Kur

Hemen arayarak uzman ekiplerimizden işletmenizle ilgili çözüm önerileri alabilirsiniz.

Telefon

541-941-97-57

Email

danisman@e-dijitalpazarlama.com